besinlerin bilişimi

Biz Kimiz?

Mavi Elma Yazılım olarak başlayan yolumuzda ilk adımımız yazılım BeBiS Programı satışıyla başladı.  Bireysel olarak başlayan çalışmalarda, şahıs firması olarak resmi satış ve hizmetimiz giderek yaygınlaşan başarıyla daha geniş yelpazede ürün hizmet ve hedef kitle oluşmasını sağladı. BeBiS “Beslenme Bilgi Sistemi” Programıyla olan başlangıcımız, İlgili Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik Bölümlerinde ve Diyetisyenler tarafından kullanılırken, zamanla Yemek üretim Firmaları Hazır gıda ğretim firmaları, kamu ve tüm özel sektördeki beslenmeye ilişkin çalışma yapan her alanda : gıda üretimi, yemek üretimi, beslnme planları gibi alanlarda kullanılmaktadır ki bu çalışmamız aynı performasıyla devam etmektedir.

Zamanla yemek üretim alanında da talepler doğrultusunda, maliyet hesaplama, stok yönetimi ve planlamalara göre malzeme ihtiyaç listesi vb hizmetlere yer vermeye çalıştık.

Hizmet ettiğimiz kitle yaygınlaşırken istekler bununla da kalmadı. Web site isteklerine cevap vermeye başladık. Bünyemizde profesyonelce web siteleri yapmakta, bu tasarımlar hem mobil uyumlu, hem de arama motorlarına entegre olmaktadır.

Sahada ticari çalışmalarımızı yaparken, tüccar mantığında sektörü – mesleği dışardan görebilme vizyonumuzla, ilgili bölümlerden mezun olan değerli arkadaşlara kariyerlerinde yön gösterme bir nebzede olsa yardımcı olabilmek için; kariyer zirveleri organize etmeye başladık. daha sonrasında organizasyonlarımızı büyütme çalışmalarımız olacaktır.

Aynı sektöre hizmet eden çeşitli firmalarla yapmış olduğumuz anlaşmalardan dolayı sanal alemde ve telemarket mantığında bayilik alıp satışlar yapmaya başladık.Bu konuda hedef kitlemizin yaygın yelpazede olmasından dolayı ürün ve hizmetlerimiz birçok kategoride olup e-mağaza telemarket mantığında satışlara başlamış bulunmaktayız.

Siz değerli web site ziayretçimizin,  müşterimiz olmanızı diliyoruz.

Saygılarımızla

Bunu Paylaş: