Resim

Mavi Elma Yazılım olarak başlayan yolumuzda ilk adımımız yazılım BeBiS Programı satışıyla başladı. Bireysel olarak başlayan çalışmalarda, şahıs firması olarak resmi satış ve hizmetimiz giderek yaygınlaşan başarıyla daha geniş yelpazede ürün, hizmet ve hedef kitle oluşmasını sağladı. BeBiS “Beslenme Bilgi Sistemi” programıyla olan başlangıcımız, ilgili üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik Bölümlerinde ve Diyetisyenler tarafından kullanılırken, zamanla Yemek üretim Firmaları Hazır gıda üretim firmaları, kamu ve tüm özel sektördeki beslenmeye ilişkin çalışma yapan her alanda : gıda üretimi, yemek üretimi, beslnme planları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bu çalışmamız aynı performasıyla devam etmektedir.

Zamanla Yemek üretim alanındada taleplerin farklı beklentiler içinde bizlerden hizmetler istendi; maliyet hesaplama, stok yönetimi ve planlamalara göre malzeme ihtiyaç listesi vb gibi.

Hizmet ettiğimiz kitel yaygınlaşırken istekler bununlada kalmadı web site isteklerine cevap vermeye başladık. Artık bünyemizde profesyonelce web siteleri yapılmaktadır ki bu tasarımlar hem mobil uyumlu hem arama motorlarına seo kodlamaları yapılmaktadır.

Sahada ticari çalışmalarımızı yaparken, tüccar mantığında sektörü – mesleği dışardan görebilme vizyonumuzla, ilgili bölümlerden mezun olan değerli arkadaşlara kariyerlerinde yön göstermek, bir nebzede olsa yardımcı olabilmek için; kariyer zirveleri organize etmeye başladık. Daha sonrasında organizasyonlarımızı büyütme çalışmalarımız olacaktır.

Kitap konusunda da hem akademik değerdeki kitapları hem hlka hitaben kitapları basım yayın ve satışını üstlenmek için bu alandada başarılı çalışmalar yapacağımıza inanarak başlangıç yaptık.

Aynı sektöre hizmet eden çeşitli firmalarla yapmış olduğuumz anlaşmalardan dolayı sanal alemde ve telemarket mantığında bayilik alıp satışlar yapmaya başladık. Bu konudada hedef kitlemizin yaygın yelpazede olmasından dolayı ürü ve hizmetlerimiz birçok kategoride olup e-mağaza telemarket mantığında satışlara başlamış bulunuyoruz.

Siz değerli web site ziayretçimizin, müşterimiz olmanızı diliyoruz.

Saygılarımızla

istiklal mah. zafer sk. polat apt. no:21/1 Ümraniye İSTANBUL
0850 303 60 10
bilgi@mavielmagrup.com
www.mavielmagrup.com ©
X