Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Sektördeki bilgi ve tecrübemizi 2014 yılında kurumsal bir kimlik çatısı altına taşımak amacıyla kurduğumuz MAVİ ELMA GRUP şirketimiz, beslenme, spor, sağlık, gıda, alanındaki profesyonellere, kurum ve kuruluşlara, firmalara hizmet etmektedir.

Hizmetlerimiz arasında, beslenme ve besinlere ilişkin çalışmalar yapmak isteyen tüm profesyonellere BeBiS Yazılım Programı, ACCUNIQ vücut analiz cihazı, SECA vücut analiz cihazı, ikinci el vücut analiz cihazları temini bulunmaktadır.

Her geçen gün mevcut hizmetlerine yenilerini eklemeyi hedefleyen MAVİ ELMA GRUP, sektörden gelen dönüşler ile yazılım hizmetlerini ve ürün satışlarını güncellemekte olup, daha iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Amacımız verdiğimiz hizmetin kalitesini artırırken aynı zamanda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır. Akademik çalışmalara sağladığımız katkı, yaptığımız işin ticari kaygılar ile değil, bilime ve gelişmeye olan desteğimizden güç alarak bizi sektörde farklı bir alana taşımaktadır.

Değerli bilim insanları ve hocalarımızın talepleri doğrultusunda yazılımlarımızı geliştirmeye devam etmekteyiz.

Beslenme bilgi sistemi olan yazılımımız BeBiS, Türkiye ve KKTC’deki tüm besleme ve diyetetik bölümlerinde eğitim amaçlı, tez çalışmalarında tüm akademik çalışmalarda referans alınan bir yazılımdır. Bu bağlamda Beslenmeyle ilgili eğitim ve çalışmaları bulunan diğer bilim dallarında da gün be gün tercih edilmeye başladık. Bizlerde bu sorumluluk ve bilinçle kullanıcılardan gelen her soru ve öneriyi özenle inceleyip çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Sektörün büyük bir ihtiyacı olan vücut analiz cihazları konusunda gereken özen ve hassasiyet ile detaylı talep incelemesi sonrası öneri ve tekliflerimizi iletiyoruz.

Yeni yatırımımız olan Elektrikli Araç Şarj istasyonları ve ünitelerine ilişkin EVCHARGE sektörüne girişimizle, iş alanımıza yenisini ekledik.

MAVİ ELMA GRUP ailesi başarının anahtarının, özveri, güven, prensip ve kaliteli hizmet olduğunu biliyor ve çalışma planlarını bu temeller üzerine inşa ediyor. Şöyle ki; başarılı olmak için çabamızın arkasında, nitelikli takım arkadaşlarımız, bilgi ve birikimler ile sinerjiyi yaratabilmek, takım çalışmasında her daim dönemsel toplantılarımızda beyin fırtınası metoduna özen göstermek, temel çalışma prensibimizdir.

Bundan sonra ki süreçte de kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmayı görev edinmiş bulunmaktayız.

Başarı ekip işidir ve bu güçlü ekip sizinle çalışmaktan daima mutluluk duyacaktır.

 

Saygılarımızla…

X