Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Belgelendirme Hizmetlerimiz

Son zamanlarda sıkça karşılaşmış olduğumuz, başta Diyetisyenler ve Estetik Güzellik merkezlerine yapılan denetlemelerde, Ruhsat Nace kodu ve yapılan iş içeriği ile ilgili tutarsızlık nedeni ile işletmelerin durdurulması, Mesleki Yeterlilik Belgesi olmayışından kaynaklı olduğu görülmüştür.

Bu bağlamda Mavi Elma Grup olarak, bu sorunla karşılaşmamanız, cihazlarınızın mühürlenip yediemin deposuna götürülmemesi için, belgelendirme hizmetine hızlıca giriş yapıp, çözüm ortaklarımızla aksiyon aldık.

Zayıflama, estetik güzellik, bölgesel incelme, sıkılaştırma gibi hizmet veren işletmelerin, kullandığı cihazları kullanabilme yetkisini içeren, yeterlilik belgelerinin sağlanması konusunda hizmet vermeye başladık.

Sadece MEB onaylı Bölgesel İncelme Kurs Bitirme Belgesi alarak kullanmış oldukları cihazı kullanabilirler ve bunu resmî belge üzerinden ruhsat alabilirler. Bunu için resmi kayıt alınacak olup sadece 1 gün MEB in açacağı sınava gireceklerdir.  Kursa katılanlara online eğitim ve eğitim videoları verilecektir.

Diyetisyenler işletmelerinde vücut analiz cihazı ile birlikte zayıflama maksatlı G5, EMS Cihazı, MSI cihazı, Ödem attırıcı cihazlar, Yağ yakıcı, Yağ kırıcı, soğuk lipoliz ve çeşitli teknolojilerle zayıflama unsuru olarak kullanılan tüm cihazları kullanmaları durumunda, Epilasyon Seviye4 Belgesi almaları gerekmektedir.

Bunun için en kolay yöntem mesleki yeterlik belgesi almaktır. (MYK) belgesi almak için uzaktan eğitim ve eğitim videosu verilecektir, daha sonra belirlenen tarihte mesleki yeterlik sınavı (MYK) yapılarak kişiler Çalışma Bakanlığı tarafından belgelendirecektir. Bunun için En kolay yöntem Seviye 4 MYK Belgesi almaktır.

Mesleki yeterlik kursu uzaktan eğitim videosu  = 10.000 TL

MYK Epilasyon seviye4 Sınav bedeli                =   5.500 TL 

MYK Sınav Belge Harcı                                   =     300 TL   

Not: Fiyatlara KDV dahildir. 

        2023 yılı için geçerlidir.

        Ayrıca belgeler Uluslararası geçerliliğe sahiptir.

 

 

 

  

 

 

Adınız Soyadınız *
Doğum Tarihi
Cinsiyetiniz *
Telefon *
E-posta *
Adresiniz *
Okul Adı *
Bölümü *
Mezuniyet Yılı *
Yabancı Diller
CAPTCHA
X