Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)
Accuniq

D-asist Danışan Takip Müşterilerimize Özel Paket

D-asist  Danışan Takip  Müşterilerimize Özel Paket

D-asist Danışan Takip Müşterilerimize Özel Paket

5.000,00 ₺ + KDV

Stokta var.
Ürün Bilgisi:

Randevu takip

Danışan dosyalama düzeni

Beslenme alışkanlığı anketi

Danışanlara SMS gönderilmesi

Öncesi sonrası fotoğraf arşivi

Finansal kontrol

Kullanıcıya göre geliştirilebilme

+12 AY KULLANIM HEDİYESİ

TOPLAMDA 24 AY KULLANIM

D-ASİST = Danışan Asistan Takip Kontrolü Web Tabanlı Program

Danışanlarınıza ait tüm işlemlerinizi kolay ve pratik bir şekilde tek program üzerinden yapmanıza yardımcı asistan programıdır .

D-ASİST ile danışanlarınızın kişisel bilgilerini kayıt edebilir, kişiye özel detaylı bilgi depolamalarını yapabilirsiniz.

Randevularınızın takibini kolaylık ile yapabilir, (ay/hafta/gün) olarak yoğunluk durumunuzu analiz edebilir , danışanınıza randevu hatırlatmasını SMS ile yapabilirsiniz.

Ödeme planlarını , mini muhasebenizi destekleyen d-asist ile danışanınızın güncel bakiyesine erişebilir , danışanınıza bilgi mesajı iletebilirsiniz.

 

D-ASİST diğer randevu programlarından ayıran özellikleri:

Danışanlarınızın Diyet öykülerini ekleyebilir, talep edilen bilgiler dahilinde anket düzenleyebilir, beslenme alışkanlıklarını analiz edebilirsiniz.

Danışanlarınızın önceki ve sonra ki görsellerini kayıt edebilir , süreçte olan değişiklikleri birlikte gözlemleyebilirsiniz.

Danışanınız randevusuna katılmadan , danışanınıza link gönderebilir tüm beslenme alışkanlıklarını öğrenebilir analizleriniz doğrultusunda hazırlıklı ve sağlıklı beslenme planı oluşturabilirsiniz, bu hizmeti online danışmanlıkta da oluşturabilirsiniz.

Danışandan talep edilen sağlık raporlarını depolayabilir , gerekli extra notlar oluşturabilirsiniz.

Danışanlarınıza yönelik asistanlık yapan, D-ASİST genellikle Diyetisyenlerimize yönelik olarak hazırlandığı gibi Danışan Asistanlığı isminden de yola çıkarak çeşitli mesleklerde de kullanılabilir durumdadır. Butik spor salonları, plates salonları, Estetik güzellik merkezleri ve Beslenme uzmanı Diyetisyenlerin kullanımına ilişkin hazırlanan D-ASİST Danışanlarınızın beslenme alışkanlıklarını, alerjilerini, kullndıkları ilaçlar, daha önce diyet uygulama deneyimleri, geçmişden bugüne spor ve benzeri çaba girişimlerinin not olarak ele alınıp danışanı analiz etme ve dijital dosyalama metotnda oluşturulmuş olan bir yazılımdır. Randevu ve ofis klinik için ön mini muhasebesinin de takip edilebildiği bir yazılımdır.

Geçmişden bugüne BeBiS programıyla bildiğiniz hizmetlerimize bir yenisini daha eklemiş olduk. Bu hizmet yelpazemizde sizlerinde bildiği gibi Vücut analiz cihazları satışı yanı sıra en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biride danışanların randevusu hatırlatması alınan paraların kontrolü kısacası iş disiplini sağalayacak düzenin oluşmasıydı. Bunu fark ettiğimiz için KVKK düzeninde güvenle danışanlarınıza ve klinik ofisinize yönelik D-ASİST hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi kurul ve kullnım desteği için bilerle ileitşime geçebilirsiniz.

Advantage
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
Axess
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
Bankkart
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
Bonus
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
Cardfinans
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
Maximum
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
Paraf
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
World
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
X